Horoskopi

Horoskopi ditor, e Premte 22 Tetor 2021

Dashi Duhet të jeni të kujdesshëm dhe asgjë to mos e merrni për të garantuar nesër. Rreth jush ka persona që po sillen në një mënyrë të dyshimtë. Bëni sytë katër. Demi Nisni të mendoni tani si...

Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që do t’ju gjenden pranë për çdo hall...

Të ndarit të emocioneve me të tjerët është një përvojë lehtësuese, por jo për të gjithë. Nëse përballë jush keni një njeri empatik, e ndani me të një histori trishtuese, ai do të marrë mbi...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për ditën e sotme

Disa njerëz duket se gjithmonë e kanë fatin në anën e tyre! Por cilët janë ata persona që kanë më shumë fat duke u bazuar te shenja e tyre e horoskopit? Peshorja (23 Shtator –...

Horoskopi ditor, e Enjte 21 Tetor 2021

Ja ku jemi, në prag të së enjtes: nuk duket e vërtetë? Fundjava po afron, a keni plane që tani? A jeni kuriozë të dini se çfarë premton zodiaku për ju? A do të...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 20 Tetor 2021

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme nesër. Një test klinik që do të bëni do t’ju lehtësojë...

“Nga 15 nëntori deri më 27 mars zgjidhen çështjet politike në Shqipëri”, parashikimi i...

Astrologu Jorgo Pulla, ka bërë parashikimin e tre mujorit të fundit të vitit, ku dhe ka treguar se si do të jetë situata politike në vendin tonë. I ftuar në emisionin “Jeto me Orën”, Pulla shprehet...

“I shkuan mamit në 3 të natës”/ Rrëfehet Stresi pas 10 muajsh arrati: Ç’faj...

Reperi i njohur Stresi ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në një intervistë ekskluzive pas rikthimit në Shqipëri. Reperi pohoi se përgjatë këtyre 10 muajve kishte qëndruar në Londër, duke shpjeguar...

Këto shenja të zodiakut janë më karizmatike dhe motivuese, je me fat nëse i...

Karakteristikat e shenjave të horoskopit, shpesh duket sikur na qetësojnë në momente të vështira apo na japin përgjigje për dilema e marrëdhënie të ndryshme që kemi me njerëzit. Shumë persona orientohen e i kanë këshilluesit...

Horoskopi ditor, e Martë 19 Tetor 2021

Dashi Ju do të përballeni me një situatë komplekse në fushën profesionale. Aftësia juaj dhe besimi që keni do t’ju garantojnë sukses të plotë. Në fushën sentimentale, jepini hapësirë ​​krijimtarisë dhe improvizimit. Rrugët e zakonshme...

Horoskopi, 18 tetor 2021

Jemi në prag të javës së re, e parafundit, e muajit tetor. Si do të shkojë kjo ditë e hënë 18 në punë? Dhe a premton zodiaku, gjëra të mira në dashuri? Për këto pyetje ju sjellim...