Horoskopi

Horoskopi, 20 prill 2021

Dashi Ashtu si një lojtar i mirë shahu, duhet t’i parashikoni lëvizjet e njerëzve të tjerë dhe të qëndroni disa hapa përpara. Kjo nuk është për konkurrencë, por për të mos humbur shumë kohë. Demi Më shumë...

Horoskopi, e Hënë 19 Prill 2021

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ju këshillojmë të përfitoni nga ky qiell i ndritshëm: pranvera është...

Dashuria, puna dhe ekonomia/ Parashikimi javor 19-25 prill nga Jorgo Pulla

Java fillon fuqishëm pasi në 12.04 Hëna e re tek Dashi krijon nevojën për një fillim të ri personal në të gjitha fushat e jetës tonë. Ndikon të gjitha shenjat dhe kryesisht ato shenjat Impulsive...

Këto 3 shenja të Horoskopit nuk e pranojnë lehtë ndarjen

Shenjat e zodiakut e përjetojnë ndarjen në mënyra të ndryshme. Ka nga ata persona të cilët nuk duan t’ia dinë më për ish-in pas ndarjes, por ka edhe nga ata të cilët mendojë për...

Më thuaj shenjën e horoskopit të të them pikën tënde të dobët

Çdo njeri ka pikat e veta të dobëta dhe pikërisht kjo është ajo që na bën neve  human. Mirëpo kur i dimë se cilat janë pikat tona të dobëta, apo të miqve tanë është më...

Ja 4 shenjat e Horoskopit që do të gjejnë dashurinë këtë pranverë

Peshorja Kjo pranverë do të thotë pasion dhe sensualitet për Peshoren, dhe askush nuk do të mund t’i rezistojë kësaj shenje të Horoskopit. Hëna dhe Afërdita janë në anën e personave të kësaj shenje. Një...

Horoskopi, e premte 16 prill 2021

Dashi Do të merrni disa informacione interesante sa i përket profesionit. Një rritje në detyrë ose një shpërblim financiar mund t’ua bëjnë ditën më të bukur. Gëzojuni suksesit që e keni arritur me shumë sakrifica. Demi Hidhini...

Horoskopi, e Enjte 15 Prill 2021

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Më në fund, diçka pozitive fillon të lëvizë në lidhje me...

Horoskopi, e Mërkurë 14 Prill 2021

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. DASHI Në këtë periudhë jeni me disponim të ulët, duhet të pushoni....

Këto shenja horoskopi do të marrin një shpërblim financiar në ditët e ardhshme

E dimë që do të donit të ishit të gjithë në këtë listë, por na vjen keq që s’ka “vend” për të gjithë! Këto katër shenja të Horoskopit do të ndiqen nga fati, kryesisht...