Showbiz

Pak javë më parë Jonida Maliqi zbuloi se ajo i kishte dhënë fund lidhjes me Romeo Veshajn prej disa muajsh, por pa dhënë shumë detaje. Ndërkohë, pas kësaj deklarate mediat zbuluan se aktori kishte nisur një romancë të re...
Nuk mungoi afrimiteti mes Sarës dhe Andit në takim, ku ky i fundit e mori vajzën bukuroshe edhe në krah, duke i thënë se po bënte ‘stërvitje’. Ata zgjodhën natyrën për takimin e tyre dhe Andi i tha Sarës...
Partnerja e aktorit të njohur të humorit, Gaz Pajës, ka ndarë sot një lajm të hidhur me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Gjyshi i saj ka ndërruar jetë, ndërsa Ira tregon se ai ishte një person i shtrenjtë...
Që pas daljes nga reality show "Big Brother", Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit. Gerta ka treguar se...
Mevlani e nisi “PërPuthen” sot me një koment për dy vajzat për të cilat ai ka shprehur një pëlqim, Ledianën dhe Antonelën. Mevlanit i ra në sy veshja e tyre, njëra e veshur me të verdha dhe tjetra me të...
Një ndër vajzat më të preferuara të publikuat gjatë kohës që ishte protagoniste e formatit të dashurisë “Love Story” në Tv Klan,  ishte Enxhëll. Para pak kohësh, ajo vendosi që të largohej nga programi. Siç duket, ajo u pendua...
Pas skandalit me Arjonin,që bëri bujë të madhe, Ana Lleshi u përjashtua nga “Për’puthen” për shkak të thyerjes së rregullit bazë të programit. Më vonë ajo u rikthye në “Për’puthen Prime” dhe sërish tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke...
Dramat për Kim Kardashian duket sikur nuk kanë fund. Vetëm disa ditë para se Kim të kërkonte divorcin, burri i saj Kanye West U përpoq të shiste bizhuteritë që ai vetë ia kishte dhuruar. Reperi e dinte se martesa e...
Ditën e djeshme Rezart Veleshnja ka festuar ditëlindjen dhe mori urime të shumta, mes tyre edhe nga Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij, Selvija. Në videon e Shpatit dhe Selvijes, të cilën e publikoi në Instastory, Rezarti zbuloi se...
Lady Gaga është e shqetësuar raportojnë gazetat amerikane pas ngjarjes që ka ndodhur së fundmi. Kujdestari i dy qenve të këngëtares, Ryan Fischer është qëlluar nga disa hajdutë dhe qentë e saj janë rrëmbyer. “Lady Gaga është shumë e shqetësuar....