Sport

CR7-ën e mërzit karantina, i bën vetes dhuratën e çmendur

Duket se Cristiano Ronaldon po e mërzit qëndrimi në karantinë, teksa ka vendosur ti bëjë vetes një dhuratë të çmendur.

Presidenti i UEFA-s, Ceferin: Ky sezon mund të mbyllet edhe në...

Koronavirusi i ka vënë drejtuesit e futbollit europian dhe botëror në llogari të thella në lidhje me mbylljen e këtij sezoni, që...

Historia e çuditshme e De Jong: Nouri në koma më ndihmoi...

Fakti që Abdelhak Nouri është çuar nga koma ka lumturuar shumëkënd në futbollin europian. Futbollisti i Ajaks kishte rënë në koma pasi...

Materaci: Nëse takoj Zidanin sot qoftë në një miqësore, rrezikohen pellgje...

Ndërsa futbolli ka frenuar thuajse në të gjatë botën, tifozët ngushëllohen dhe mjaftohen me kujtimet e bukura të tij dhe për ata...

“Lashë një pjesë të bukur të zemrës time në Shqipëri”, Gianni...

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme lidhjen në Skype me një personazh mjaft të dashur për...

Dybala tregon nga karantina shenjat e COVID-19: S’mbushesha me frymë, me...

Paulo Dybala rezultoi pozitiv në testin për Koronavirusin disa ditë më parë dhe po e kalon periudhën e detyrueshme të...

Pa rripin e sigurimit dhe duke thyer rregullat e karantinës, policia...

Britania e Madhe, edhe pse më vonë se të gjithë vendet e tjera të Europës, ka nisur zbatimin e masave të rrepta...

Rrënqethëse/ Pësoi infarkt, zgjohet pas gati 3 vitesh nga koma futbollisti...

Futbollisti i Ajaksit Abdelhak Nuri është zgjuar nga koma pas 2 vitesh e 9 muajsh. 22-vjeçari holandez pësoi infarkt...

“Juventus dhe Inter duan që sezoni aktual të anulohet”

Lazio vazhdon debatin në distancë me klubet e tjera, duke kërkuar që të rinisë sa më parë stërvitjet dhe kampionati, pavarësishte situatën...

“Më shpëton në mbathje por..”/ Letra e bujshme e infermieres, ja...

Ndër mesazhet e shumta që ai po merr në këto ditë të vështira nga kriza e koronavirusit, Kryeministri Giuseppe Conte ka zgjedhur...