Browsing: romantike

Është përfolur shpesh herë për histori romantike, fale hiteve të dashurisë që krijon dhe bashkëpunimeve, por Kledi Bahiti e paska gjetur seriozisht dashurinë e tij. Sipas revistës “Who”, kompozitori i njohur i cili është angazhuar së fundmi në jurinë e spektaklit “Jeho” në “Top Channel”, është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e