Duke shfletuar: Twitter

Donald Trump ‘reklamon’ Hashim Thaçin, shpërndan deklaratën e Presidentit të Kosovës në Tëitter-in personal Presidenti i SHBA Donald Trump Edhe pse mund të duket e vështirë për tu besuar, Presidenti i SHBA-ve Donald Trump personalisht ka “reklamuar” Presidentin e Kosovës Hashim Thaçit, në Tëitter-in e tij personal. Në lajmin që Presidenti i SHBA-ve ka bërë

Kryeministri Rama përmes një statusi në twitter, shprehet se është i vendosur me vullnet të hekurt për të vijuar luftën kundër krimit dhe terrorizmit me qëllim sekuestrimin e pasurive që kanë vendosur në mënyrë të paligjshme. E ndërsa sulmon jo vetëm PD-në por edhe analistë e komentatorë që sipas tij i kundërvihen antiKÇK-së, ai thotë