Ish shefi i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në emisionin”360 gradë” ka deklarur se ka influencë dhe për këtë është është dakord me raportimin që bëri Helidon Bendo pak ditë më parë, por ne e kemi zakon tua faturojmë problemet të tjerëve.

“Kjo më duket si ajo historia që kemi dhe shtatë ditë bukë, që nuk qëndron. Rusinë e kemi bërë gogol që po përdoret rëndshëm për të trembur. Si gjithë vendet e mëdhaja dhe Rusia ka interesa në vend, por duhet thënë se sa herë kemi probleme brenda, ja faturojmë Rusisë tashmë. Nuk mendoj kështu. Kemi probleme brenda dhe kjo e duhet parë”- tha Klosi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here