Ajka, vogëlushja e këngëtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit të humorit Bes Kallaku para pak kohës festoi ditëlindjen e saj të parë, mirëpo emocionet e prindërit nuk kanë të sosur gjatë rritjes së fëmijës.

Ajka ka hedhur hapat e parë dhe gëzimi i të ëmës është i papërshkueshëm. “Falmi Zot!”, shkruan Xhensila përkrah videos në Instastory ku vogëlushja shfaqet përkrah të atit teksa ecën vetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here