Një aksident i rëndë është shënuar në rrugën “Ismail Qemali”, pranë Ambasadës Italiane, në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, ku siç shihet nga pamjet e mëposhtme të siguruara nga Tirananews.al dy automjete janë përplasur dhe kanë përfunduar në trotuar!

Si pasojë e këtij aksidenti të rëndë  makinat janë copëtuar dhe njëra ka kaluar mbi trotuar. Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit dhe nëse ka persona të plagosur.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po hetohet për shkaqet e këtij aksidenti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here