Dy mjete janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Në fotot e siguruara nga newsbomb.al, shihen dy mjetet e aksidentuara, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për kryerjen e të gjitha procedurave për zbardhjen dhe dokumentimin e saj.

Deri tani nuk ka informacion për persona të plagosur dhe pritet informacion zyrtar nga uniformat blu.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here