Burcu Kiratli dhe Sinan Akçil kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Të dy janë shumë të njohur për publikun. Burcu njihet për rolin e Gokçes në serialin “Ertugrul”, i transmetuar në TV Klan ndërsa Sinan është një nga këngëtarët më të suksesshëm në Turqi. Ai ka pranuar që ka origjinë shqiptare dhe gjithashtu ka bashkëpunuar për një këngë me Shyhrete Behlulin.

Lajmin e martesës e dha vetë çifti në Instagram me një foto ku shfaqen të përqafuar. Burcu duket shumë elegante me fustanin e nusërisë ndërsa Sinan me kostumin e zi të dhëndrit.

“Zoti dhe Zonja Akçil”-ishte përshkrimi që i vendosi fotos aktorja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here