KreuLajmeAlketa duket si një Barbie në 'Festivalin e Këngës'

Alketa duket si një Barbie në ‘Festivalin e Këngës’

Përpara disa ditësh, Alketa kishte njoftuar do të ndërrojë 12 fustane gjatë netëve të festivalit dhe kështu po ndodh.

Moderatorja në pjesën e parë u shfaq e veshur me një fustan të bardhë të ngushtë ndërsa tani e ka ndërruar me një tjetër.

Alketa i ka mahnitur të gjithë me një fustan rozë dekolte dhe me fruda në pjesën e poshtme. Moderatorja duket si një Barbie dhe duhet thënë se kjo i ngjyrë i shkon shumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img