Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Anila Çela ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ndonëse ajo ka zgjedhur të mos tregojë shumë detaje për këtë ditëlindje, ka ndarë në llogarinë e saj foton e një buqete me lule, e cila mban shënimin: “Mami Anila gëzuar. Nino, Emio dhe Adoni”.

“Kur e mbyll ditën plot dashuri. Ju dua djema”, ka shkruar Anila krah të postimit duke treguar se është ndjerë mjaft e lumtur nga kjo surprizë.

Kujtojmë se pak ditë më parë Çela zbuloi se do të shfaqet shumë shpejt në ekranin e “News 24”, pasi do të drejtojë emisionin e pasdites, format të cilin e ka pasur edhe më parë në “Vizion Plus”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here