Një ngjarje e rëndë tronditi dje Tiranën, ku një makinë u hodh në erë me një shpërthim eksplozivi dhe për pasojë u plagos Preng Gjini.

Ndërkohë mësohet se prindërit e 51-vjeçarit, janë larguar nga banesa e tyre në Rrëshen.

Sipas informacioneve, 51-vjeçari që pas vrasjes së vëllait në 2019 kishte bërë dokumentet dhe kishte dërguar bashkëshorten dhe dy fëmijët në Amerikë.

Nga ana e policisë janë kryer kontrolle të shumta në banesat e të dyshuarve, si dhe janë shoqëruar në komisariat disa persona të familjes Reçi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here