Këngëtari i njohur i muzikës popullore Bujar Qamili surprizoi fansat një vit më parë me bashkëpunimin e tij me Luana Vjollcën.

“Mi dhe flakë mallit tim” ishte kënga me ritme popullore që bëri bashkë dy këngëtarët e njohur, këngë e cila u prit mjaft mirë nga fansat. Por si e priti gruaja e këngëtarit klipin me Luanën?!

Bujar Qamili i është rikthyer sërish kësaj teme edhe pse ka kaluar një vit nga bashkëpunimi, këngëtari në një intervistë për “21 gradë”, rrëfeu se si iu bë gruaja xheloze.

Mesa duket pas skenave në klip, këngëtari nga Shkodra ka pasur ‘përplasje’ me gruan e tij përshkak të Luanës.

“Filloi Luana me ato lëvizjet e veta fantastike. Më afrohej herë knej herë anej. ‘Ç’ka është kjo mor’- më tha gruaja, ndërsa unë i thashë: “Verë moj grua verë është”, deklaroi ai duke qeshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here