Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.

Në jetë ka ardhur një vogëlush, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një postimi në Instagram ku zbulon edhe foton e shkrepur në maternitet.

“Mirë se erdhe engjëlli jonë i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here