Bella Hadid gjatë këtyre ditëve nuk i lë ndjekësit ta harrojnë, andaj sjell imazhe në rrjete sociale.

Modelja u fotografua gjysmë e zhveshur para pasqyrës, teksa u kërkon të gjithëve që të qëndrojnë në shtëpi.

Mesazhi i saj ishte që të gjithë së bashku mund të ndihmojnë për ta kaluar këtë virus, së paku duke qëndruar në shtëpi.

“Unë po kërkoj nga ju që të qëndroni brenda, jo vetëm për hir tuajin, por edhe për botën dhe gjithë njerëzvit që doni. Ne duhet të punojmë bashkë që ta parandalojmë këtë përhapjen e këtij virusi dhe njerëzit ende nuk po e kuptojnë këtë, mos u bëni egoistë”, ka shkruar ajo.

Fotografia e Bellës pranoi komente të shumta nga ndjekësit, nuk munguan edhe ata që e kritikonin për paraqitjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here