Bes Kallaku ka publikuar këngën e re, të titulluar “Si rrush”. Këtë herë, ai bashkëpunon me një këngëtare të muzikës tradicionale moderne.

Bëhet fjalë për Fatima Ymerin, e cila vjen më ndryshe se kurrë në duetin me Besin. Jemi mësuar që ta shohim brune, por këngëtarja ka bërë një ndryshim në paraqitje duke u shfaqur si bjonde.

Në këngë nuk mungojnë batutat dhe mimikat plot humor mes artistëve. Pritet që kjo këngë të jetë suksesi i tyre i rradhës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here