Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, është parë paraditen e sotme në ambientet e Partisë Demokratike.

Burime nga terreni thonë se Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Lulzim Bashën në zyrën e këtij të fundit.

Mësohet se temë e diskutimit është qëndrimi mbi 13 Tetorin, rasti i Valdrin Pjetrit si dhe vijimi i aksionit opozitar.

Ky i fundit mbetet i panjohur për publikun, ndërsa ditë më parë Basha deklaroi se në shtator pritet edhe prezantimi i një platforme kundër pastrimit të parave dhe gjurmimit të të ardhurave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here