Vendi ynë është mbuluar sot nga reshjet e dëborës. Që nga mesdita e të shtunës, reshjet e dëborës kanë nisur të dendura në qarkun e Korçës, Shkodrës, Kukësit, Dibrës, Lezhës dhe Elbasanit. Por vetëm pak minuta më parë një borë e imët ka nisur edhe në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here