Zv. kryeministri Erion Braçe ka thumbuar ish-kryeministrin Sali Berisha teksa ka postuar një moment nga ndeshja e Juventus kundër Lokomotivës së Moskës e cila ka përfunduar me fitoren e bardhezinjve, që është edhe skuadra për të cilën bën tifo Braçe.

“Shijoni golin! Natën e mirë dhe mos harroni, gjeni një foto të Sali Berishës dhe pështyjeni, do ju zërë gjumi rehat!”, shkruan Braçe.

Braçe deklaroi ditën e sotme se akuza e bërë ndaj ti si porositës i atentatit ndaj prokurorit Ndoja  nga ish-kryeministri Berisha është bërë me qëllim që nxisë kriminelët ta kërcënojnë, dhunojnë apo të shkojnë deri në eliminimin fizik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here