Takimi mes Brad Pitt dhe Jennifer Aniston në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “SAG Awards” ka qenë shumë i komentuar së fundmi. Fotot e dyshes kanë bërë xhiron e rrjetit dhe nisën aludimet se mund të ketë një rikthim.

Pas këtyre lajmeve, si ka reaguar Angelina Jolie? Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se aktorja nuk i intereson çfarë po ndodh me Bradin dhe Jenniferin.

“Angelina e di shumë mirë që ata janë thjesht miq dhe nuk do ta shqetësojë veten”, ka treguar burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here