Një episod i pazakontë ka ndodhur gjatë transmetimit “live” të emisionit “Today”. Teksa prezantuesit po flisnin me publikun, në ekranin e prapmë të tyre shfaqet një burrë i zhveshur duke bërë vrap.

Ky moment nuk kaloi pa u vënë re nga prezantuesit Hoda Kotb , Savannah Guthrie dhe Craig Melvin, të cilët njoftuan publikun që një burrë lakuriq të kalonte pas rrugës Manhattan.

Menjëherë në emision u futën reklama, në mënyrë që burri të mos kalonte sërish i zhveshur prapa studios televizive. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here