Një çift u filmua nga turistët, ndërsa bënte seks gjatë ditës në një varkë me motor.

Ngjarja e turpshme u filmua në mes të Liqenit të Komos. Personat e pranishëm i filmuan ata të zhveshur dhe publikuan videon në mediat sociale.

Të dy, nëse identifikohen, rrezikojnë një gjobë shumë të lartë, siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravenna.Seksi në publik, në plazhet e  Ravenna gjobitet deri më 20 mijë euro.

Episod i ngjashëm ndodhi të Shtunën e kaluar në Lido di Dante, në provincën e Ravenna, në një zonë të mbrojtur. Një çift u gjobit me 2,000 euro për shkak se u kap duke bërë seks në plazh, në sytë e të pranishmëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here