Kosova u përball mbrëmjen e djeshme me Anglinë, një ndeshje me emocion dhe entuziazëm për publikun.

Kryeministri në ikje i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita kanë parë ndeshjen mes shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Haradinaj ishte duke folur për mediat kur bëri golin Valon Berisha dhe brohorimat ndërprenë në mes prononcimin. Por jo vetëm ato… Anita, bashkëshortja e Ramushit kërceu nga gëzimi dhe nuk u përmbajt teksa i ka dhuruar një puthje të zjarrtë të shoqit. Skena është kapur e gjitha nga kameramani në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here