KreuLajmet e FunditDaily Mail/ Bebe Rexha nën shoqërinë e djalit misterioz (Foto)

Daily Mail/ Bebe Rexha nën shoqërinë e djalit misterioz (Foto)

Bebe Rexha është fotografuar nëpër rrugët e Los Angeles me një djalë misterioz, ndërsa kishte me vete disa ushqime.

E nominuar dy herë për Grammy, 30 vjeçarja me origjinë shqiptare, ishte shumë e qeshur nën shoqërinë e djalit të ri.

Gjatë shëtitjes, dyshja dukeshin të humbur në bisedë, ndërsa biseduan larg në hyrje të dyqanit dhe shkarkuan çantat e blerjeve. Daily Mail 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img