Dasma e vajzës së Stefi Priftit u vu në qendër të mediave pasi ishte e mbushur plot emocione.

Momenti kur këngëtari shoqëroi vajzën, Marian, në altar preku zemrat e gjithë të ftuarve, por edhe ndjekësve. Një tjetër moment emocionues në këtë dasmë ka qenë edhe surpriza e motrës së Marias.

Vajza e vogël e Stefit, Jonana, ka kënduar një këngë të krijuar enkas për të motrën në mesin e dasmës. Maria është prekur shumë dhe nuk ka arritur ti mbajë dot lotët.

Stilistja Enada At’Nikolla e ftuar në ceremoni i ka publikuar këto pamje në Instagramin e saj dhe ka emocionuar të gjithë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here