KreuLajmet e Fundit”Dëgjo vetëm zemrën”, Donaldi surprizohet nga prindërit e tij

”Dëgjo vetëm zemrën”, Donaldi surprizohet nga prindërit e tij

Pasi dëgjoi zërin e vëllait të tij binjak, për Donaldin surprizat nuk kanë përfunduar akoma.

Pasi tregoi momentet më të rëndësishme të rrugëtimit të tij, ai gjeti prindërit e tij që e prisnin në oborr.

Nga ky takim Donaldi nuk i mbajti dot as lotët teksa pyeste i përmalluar prindërit nëse janë mirë apo jo.

‘’Jemi mirë dhe vazhdo lojën tënde i qetë. Mos dëgjo askënd’’,- i thanë ata.

Babai i tij nuk kishte harruar as t’i sillte një copëz nga qyteti i tyre, pak peshk dhe raki.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img