Gashi, reperi shqiptar me famë ndërkombëtare para pak kohësh paralajmëroj bashkëpunimin me këngëtarin amerikan Chris Brown.

Tashmë kënga është publikuar dhe quhet “Safety 2020” dhe është në bashkëpunim me Afro B dhe Dj Snake. Këngën në fakt e kemi dëgjuar dhe më herët, por zëri i Chris i ka dhënë më shumë ritëm.

https://www.youtube.com/watch?v=gqy8XnpyJjs&feature=emb_title

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here