Është një ndër femrat më seksi dhe Demi Rose duket se nuk di të ndalet kur vjen puna për të na e dëshmuar këtë fakt.

Modelja britanike ka plot 10. 4 milionë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku thuajse çdo ditë poston nga një fotografi mjaft seksi.

24-vjeçarja nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format bombastike, për të cilat pëlqehet shumë. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto me bikini ngjyrë rozë.Britanikja bëri një stuhi në rrjet duke treguar format e saj të bollshme dhe belin e vogël duke i treguar edhe njëherë të dashurit të saj DJ Chris Martinez, që u nda javën e kaluar pas dy viteve se çfarë ka humbur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here