KreuLajmet e FunditDisa foto që tregojnë traditat nga vende të ndryshme që habitën gjithë...

Disa foto që tregojnë traditat nga vende të ndryshme që habitën gjithë botën

Të gjithë kemi përjetuar njëherë në jetë një shok kulturor. Kur udhëtoni për në Egjipt, për shembull, mund të jeni hutuar nga fakti se një nuse pickohet nga miqtë e saj para martesës, për t’i sjellë fat të mirë. Pra, nga çdo shtet kemi diçka për të mësuar sa i përket kulturës dhe traditave.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img