Një vit më parë erdhi në jetë djali i Adelina Tahirit me avokatin Serjoza Markov. Ata e pagëzuan me emrin Jon dhe bebushi mori tërësish vëmendjen e mamit Adelinës pasi ajo për një kohë të gjatë iu përkushtua të birit duke lënë pak mënjanë karrierën.

Në profilin e këngëtares në Instagram kemi parë shpesh pamjet e ëmbla të djalit dhe familjes së saj. Sot që Jon feston njëvjetorin e lindjes nuk do mungonte dhe urimi i special i saj.

“Faleminderit Zotin qe te kam urime ditëlindjen e pare jeta mamit. Shëndeti dhe lumturia qofshin gjithmonë me ty”, ka uruar mami Adelina.

Lidhja e Adelina dhe Serjoza bëri bujë në mediat në fillimet e saj, ndërsa tani çifti po shijon plotësisht prindërimin dhe jetën familjare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here