Vipat


Me paraqitjet dhe humorin e tyre të veçantë, ata kanë arritur të fitojnë zemrat e shqiptarëve anë e mbanë trojeve shqiptare.

Fjala është për këngëtaret e njohura, Aurela Gaçe-n, Enca Haxhia-n dhe Bes Kallakun, si dhe moderatorin dhe aktorin, Ermal Mamaqin, të cilët janë të dashur nga publiku.

Për dallim nga paraqitjet e tyre, në të cilat ata shfaqen përherë të rregulluar dhe veshur bukur, në disa imazhe të publikuara në instagram ata duken qesharakë pa dhëmbë, shkruan rtv21.tv

Imazhet e tilla për 1 milion e 200 mijë ndjekësit e tij në instagram i publikoi sot nga aktori dhe moderatori i njohur nga Shqipëria, Ermal Mamaqi.

“Ja se si duken këta Vip-a pa dhëmbë.”, shkroi ai krahas imazheve. Ndryshe, Ermal Mamaqi njihet si një ndër aktorët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here