Rudina Magjistari ka qenë në transmetim me puntatën e radhës të programit të pasdites në ‘Klan Tv’ dhe vëmendje, përveç të ftuarve mori veshja e saj. Ka qenë vetë moderatorja e njohur ajo që ka treguar se zgjedhja e kostumit që kishte veshur sot nuk ishte rastësore.

“Vetëm një gjë më ngushëllon për shiun: kostumet në garderobë”,-ka shkruar ajo.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here