KreuLajmet e FunditDoktori i VIP-ave, Skerdi Faria flet për herë të parë për gruan:...

Doktori i VIP-ave, Skerdi Faria flet për herë të parë për gruan: Ajo nuk është xheloze

Ai është një prej personazheve të njohur në showbizz më së shumti prej punës së tij që lidhet me vipat. Skerdi Faria, i njohur si “doktori i VIP-ave” është përpjekur gjithnjë që të ruajë privatësinë e familjes së tij, larg profilit të tij publik.

I ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun për të folur për temën “Vipat me biznese”, Skerdi është pyetur gjithashtu se pse tregohet kaq hermetik në lidhje me familjen e tij dhe nëse nesë gruaja e tij bëhet xheloze për punën e tij duke qenë se të shpeshta janë operacionet e gjokseve që ai bën.

Nuk e kam xheloze aspak, sepse nëse do të ishte xheloze nuk do të isha këtu ku jam dhe nuk do ta bëja punën time. Xheloz është dikush që është i pasigurt në vetvete dhe ka një shpirt të vogël”, është shprehur Skerdi Faria.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img