Anita Haradinaj, bashkëshortja e Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj është mjaft e komentuar për look-un e saj tërheqës dhe stilin trendy që e karakterizon.

Mirëpo, si ka qenë ajo para shumë vitesh? Në vitin 2000 për shembull!

“Prive.al”, ditën e sotme ka risjellë një këngë të këngëtares së talentuar Aida Baraku në videoklipin e së cilës shfaqet edhe Anita si spikere lajmesh.

Kënga quhet “Titanik” dhe është realizuar rreth vitit 2000. Vlen për t’u theksuar se bashkëshortja e Kryeministrit të Kosovës mezi njihet në imazhet e 19 viteve më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here