Dorian Ramaliu, i njohur si Dori i Fiksit dhe bashkëshortja e tij, Iva Vaqari do të bëhen prindër. Lajmin e dhanë pak ditë më parë në Instagram ndërsa sot të ftuar në “Pushime on Top”, çifti zbuloi edhe gjininë e fëmijës.

Ata do bëhen prindër të një djali dhe Iva e kishte parandjerë këtë.

“Unë e ndjeja dhe i thashë Dorit, teksa po shihesha në pasqyrë te ashensori, po më duket vetja si mam çuni”, u shpreh Iva.

“Unë u ambientova me këtë idenë e çunit dhe u ambientova aq fort sa sinqerisht, tani mezi po pres që është çun”, u shpreh Dori.

“E rëndësishme është të ketë shëndetin, sepse si djali dhe vajza për ne është shumë fat që jemi në një pritje kaq të ëmbël”, shtoi Iva.

I pyetur nga moderatori Flori Gjini si u njohën, Dori rrëfeu: “Gjërat na kanë rrjedhur shumë natyrshëm. Në momentin kur u lidhëm, që gjëja u bë e njohur edhe nga personat e afërt, më pas erdhi fejesa, morëm edhe shtëpinë. Kemi 5-6 muaj që jetojmë bashkë dhe ardhja e fëmijës ishte realisht surprizë për të dy ne. Jo se nuk e kishim menduar, por të them të vërtetën e kishim menduar në një moment të dytë, sa të stabilizohemi pak. Por më mirë kështu, se na bën të ndihemi akoma më mirë, akoma më të fortë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here