KreuLajmet e Fundit”Dua të të përqafoj”/ Vëllai e surprizon Donaldin me një audio prekëse:...

”Dua të të përqafoj”/ Vëllai e surprizon Donaldin me një audio prekëse: Jam gabuar

Një audio shumë prekëse është transmetuar pikërisht gjatë lojës “Ngriva-Shkriva”.

Një surprizë shumë prekëese ishte organizuar nga binjaku i Donaldit, Romeo Veshaj.

Disa fjalë shumë të ndjera u thanë nga ai, gjë që shkaktuan lot jo vetëm tek Donaldi por tek të gjithë banorët e tjerë.

‘’Demi i vëllait, e di që nuk isha dakort që t’i të futeshe në ‘’BBV’’ por sot e kam kuptuar se kam qenë gabim. Kam kuptuar se unë thjesht nuk doja që të jetoja dot pa ty. Sot jam i lumtur që sot prezantohem si vëllai i Donaldit dhe jo vetëm si Romeo. Dua shumë të të përqafoj, të shoh nga ekrani dhe të kam kaq pranë dhe nuk të prek dot’. Nëse nuk do të më mërzisësh thjesht rri gjithnjë i buzëqeshur’,- tha ndër të tjera ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img