Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Krishtlindjeve. Këtë e ka bërë përmes disa fotografi të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive pranë një peme Krishtlindjesh.

Ajo dukej mjaft tërheqëse e veshur me një palë tuta të zeza dhe një kapele në kokë, teksa shkroi fjalët më të mira në përshkrimin e fotografisë, për ndjekësit e saj.

“Gëzuar Krishtlindjet, ju dërgoj dashuri dhe dritë…Të gjithë e meritojnë atë pak shtesë esktra të dashurisë dhe magjisë së Krishtlindjes duke ju uruar gjitha të mirat”, ka shkruar 30-vjeçarja në Instagram.

Kujtojmë që aktualisht Rita Ora ndodhet ende e bllokuar në Bullgari, për shkak se shteti bullgar anuloi fluturime drejt Mbretërisë së Bashkuar, pas marrjes së lajmit se një mutacion i ri vdekjeprurës i COVID-19 po përhapet.

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka shkuar në Bullgari për të xhiruar klipin e saj më të ri, i cili pritet të publikohet në janar të vitit 2021.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here