61-vjeçari Llesh Deda i cili u godit mëngjesin e 6 nëntorit me sqepar në kokë nga gruaja e tij Drane Deda ka ndërruar jetë sot në spitalin e Traumës.

Llesh Deda prej 6 nëntorit ishte në koma teksa çifti kishin 10 fëmijë në fshatin Sanxhak të Kurbinit.

Ngjarja ndodhi për një sherr familjar në sy të fëmijëve teksa Deda nuk ka mundur dot të mbijetojë pas 2 javësh kurim.

Llesh Deda ka lënë pas 10 fëmijë dhe gruan e cila tashmë është autore e vrasjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here