Moderatoret e ëmbla Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë bashkë prej shumë vitesh dhe duket se miqësia e tyre i ka rezistuae kohës dhe presionit të medias.

Por duke qenë se ato kalojnë një pjesë të mirë të kohës bashkë, dikush qenka bërë xheloz. Pak më parë Arban ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet krahas Xhemit dhe fjalët e Eduart Grishajt kanë spikatur mes qindra komenteve.

Ai tregon publikisht se është xheloz për Xhemin dhe mezi po pret që ajo të largohet prej Arbanës.

Biseda e plotë:

Eduarti “Kur do ikë kjo Xhemi meqë unë u ktheva”.

Arban: “Ja zemër ta përcjellim sonte prandaj kemi dalë”.

Xhemi:”Kjo Xhemi  zhduket nesër, s’po të pyes çfarë do”.

Eduarti; “Arbana nuk gjete ndonjë mundësi ta nisje që sonte se deri nesër mos shkon si gjatë”.

Xhemi: “Sonte do rrish me gjyshen”.

Situata duket se ka qenë komike, megjithatë populli thotë: “Me të qeshur, me të ngjeshur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here