Tomas Kuçi, i njohur gjerësisht në media si menaxher në botën e muzikës shihet duke debatuar me policinë.

Në vendngjarje mes shumë makinave është edhe ajo e këngëtarit të njohur 2 Ton, por brenda saj nuk ka njeri.

Nuk dihet nëse policia ka bërë shoqërimin e tij apo jo dhe për çfarë arsyeje.

Por ajo që dihet me siguri është se 2 Ton ka qenë në Shqipëri për xhirimet e klipit të projektit  të tij më të ri me titull “1 Familje” që pritet të publikohet të premten në orën 15:00 siç tregon kjo Story.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here