Eni Koçi ka publikuar ne Instagram duke near me ndjekësit momente nga përditshmëria. Në një postim të bërë së fundmi, ku shfaqet mjaft joshëse, Eni ka vendosur që të kërkojë ndihmën e fansave të saj, lidhur me një detaj.

Teksa ka dashur që të publikojë fotot, ajo e ka patur paksa të vëshirë rreth asaj që do shkruante krahas pozave të saj. Prandaj këngëtarja u thotë ndjekësve që ta gjejnë ata statusin e duhur për këto foto.

“Pjesa më e vështirë kur hedh foto është statusi [????]  Më jepni disa ide, çfarë statusi do i shkonte këtyre dy fotove?”, ka shkruar ajo në postimin e saj që ka marrë mijëra pëlqime.

Ndërkohë fansat shkruajnë se pozat e saj nuk kanë nevojë për status, pasi në këtë rast fjalët janë të tepërta.

“Kjo foto ska nevoje per status por dhe Eni e din por e thotë ashtu……..në ktë foto fjalet jane te teperta. Thjesht bukur 🌹👌”, shkruan një ndjekëse.

“Më e bukura. Grua e fortë. Kur bukuria flet më shumë. Sepse jeta është me ngjyra”, janë disa nga komentet që kanë fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here