Moderatorja e pasdites në Top Channel, Bieta Sulo ka bërë një postim të ëmbël në Istagram dhe bëhet fjalë për një nga postimet e rralla të saj me partnerin, por për Shën Valentin sigurisht që mund të ketë një përjashtim.

Ajo shfaqet në disa foto me Alban Dudushin teksa shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin në mes të dëborës.

“Në prag të Shën Valentinit mund t’ia urojmë vetes disa foto të tilla”, shkruan Bieta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here