Browsing: juve

Pas publikimit të rezultateve mjekësore, e gjithë skuadra e Juventusit pritet të dërgohet në karantinë. Lajmi është dhënë nga klubi bardhezi në minutat e fundit. Gjithashtu, klubi italian komunikon se bazuar në protokollin e masave kundër përhapjes së koronavirusit, skuadra dhe të gjithë personat që kanë kontakte me Ruganin do të dërgohen në karantinë.