Browsing: kida

Kida është një ndër artistet më në zë të momentit. Këngëtarja e shumë hiteve ka vjedhur zemrat e të gjithëve me talentin dhe pasionin e saj për muzikën. Kënga “Moti” ka qenë projekti i fundit i saj i cili është publikuar në fund të vitit që lamë pas dhe mesa duket ka ardhur koha për