KreuLajmet e FunditFlaka Krelani imiton Jennifer Lopez në klipin e saj të ri

Flaka Krelani imiton Jennifer Lopez në klipin e saj të ri

Flaka Krelani dje ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mban titullin “Slay” e cila tashmë është realizuar me videoklip. Një videoklip i realizuar nga “I FILMS” me regji të Pëllumb Rracit.

Ajo që vërehet në këtë videoklip është imitimi që këngëtarja i bën Jennifer Lopez, pavarësisht se duket mjaft seksi dhe sensuale.

Jennifer Lopez tek kënga “I’m Glad” e bën thuajse një vallëzim të ngjashëm dhe po një dukje të ngjashme ashtu siç e ka bërë Flaka në klipin e fundit. Kujtojmë që videoklipi i J.Lo në shtetin tonë s’është i disponueshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img