KreuLajmet e FunditFormacionet zyrtare, Inter kërkon fitoren e parë ndaj Shakhtar

Formacionet zyrtare, Inter kërkon fitoren e parë ndaj Shakhtar

Inter ndeshjen e dytë në fazën e grupeve të Champions e luan në transfertë ndaj Shakhtar Donetsk me ndeshjen që starton më 18:45.

Interi vjen pas humbjes dramatike ndaj Realit, ndërsa dhe Shaktar u befasua në ndeshje e parë teksa u mund nga debutuesit e Sheriff Tiraspor.

Formacionet zyrtare:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

spot_img