Prej disa ditësh, presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë me pushime.

Ai herë pas here ka publikuar edhe foto të ndryshme, ku shfaqet në praninë e miqve dhe familjarëve të tij.

Së fundmi, Meta ka postuar në rrjetet sociale një foto nga Bjeshkët e Sharrit, duke mbledhur boronica.

Presidenti shihet i veshur sportiv dehe me një buzëqeshje në fytyrë.

‘Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo’, shkruan Meta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here