Ajo ka qenë e ngarkuar duke xhiruar seritë e reja të reality show “The Only Way Is Essex”. Dhe Amber Turner e meritonte plotësisht një pushim të mirë për ta marrë veten nga lodhja.

26-vjeçarja është fotografuar teksa lahej me të dashurin e saj në Marbella. Me një palë bikini të vogla që nuk ja mbanin dot format e bëshme ylli televiziv dukej shume seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here