Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka zbuluar me anë të një fotoje të publikuar në ‘InstaStory’, se tashmë ka një shtëpi të re.

Prej një viti ajo gëzon statusin e ëmbël të bashkëshortes së djalit që dashuron. Afërdita Dreshaj dhe partneri Jakub KIndl, sapo kanë blerë folezën e rë të dashurisë së tyre, pikërisht në vendin ku u njohën për herë të parë, në Michigan SHBA.

Revistawho ka mundur të sigurojë fotot e shtëpisë së re të çiftit, dhe ne urojmë që shumë shpejt nëpër çdo cep të banesës të gumëxhojnë zërat e voëglushëve të Afërditës dhe Jakub!

Afërdita publikon shumë shpesh momente nga përditshmëria në rrjete sociale. Prej vitesh tashmë jeta e saj është zhvendosur larg vendlindjes. Aktualisht, këngëtarja jeton në Çeki krah bashkëshortit, Jakub Kindl.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here